Anasayfa Yap     Hoşlandıklarımla Ekle    
 

Üyeler : 166364, Yeni: 1883, Şimdi Sistemde: 556
Tanışma Top-100 Buluşma Günlükler Seyahat Profilim
Yardım
Siz Yeni Üyemisiniz?

Kaydolmak Hem Kolay Hemde Sadece 1 Dakika Zamanınızı Alır.

yajmin.com‘a üye olanlar üyelik sözleşmesini okuyup kabul etmiş, üyelik sözleşmesindeki tüm esas ve kurallara uymayı kabul etmiş sayılır.

1. yajmin.com yalnizca aracidir. Gelen mesajlarin kontrol edilmesi olanaksizdir. Gönderilen mesajlar bu forum sisteminin ya da bu foruma bagli herhangi bir kurumun degil, sadece yazarinin görüslerini bildirir. Bu nedenle gönderilen hiçbir mesaj için sorumluluk kabul edilmez. Kullanicilar kötü niyetli ya da rahatsiz edici mesajlari bize bildirebilirler. yajmin.com bildirilen mesajlari ya da uygun görmedigi herhangi bir mesaji sebep göstermeksizin kaldirma hakkina sahiptir.

2. yajmin.com arkadas bulma servisi yalnizca 18 yasindan büyükler içindir. yajmin.com üye formunu dolduran herkes 18 yasindan büyük oldugunu taahhüt eder.

3. yajmin.com üyeligi kisiseldir. Baskasina ödünç verilemez,

4. Üyeler suç teskil edecek, yasal açidan takip gerektirecek yerel, ülke çapinda ya da uluslararasi düzeyde yasalara ters düsecek bir durum yaratan ya da tesvik eden, hiçbir tür yasadisi, tehditkar, rahatsiz edici, hakaret ve küfür içeren, küçük düsürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykiri bilgi postalayamaz, iletemez.
HER NE SEKILDE OLURSA OLSUN SUÇ ISLEYENE AITTIR. yajmin.com SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

5. Üyeler virüs ya da zararli unsur içeren, ticari amaç tasiyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazilim ya da malzeme postalayamaz, iletemez.

6. yajmin.com arkadas arayan insanlarin serbest iradesiyle birbirlerini tanima ve seçme olanagi sunmaktadir. Interaktif ortamda karsilasan insanlarin karsilikli birbirlerine uygun iradelerinin olusumunda hiçbir katkisi ve sorumlulugu yoktur. Bu nedenle yajmin.com hiçbir sekilde taraflarin cezai ve/veya hukuki taleplerine muhatap edilemez.

7. Üyeler ve misafirler her zaman sanal ortamda hareket ettiklerinin bilincinde olmali, tam olarak güven kazanmadan özel hayatlarina iliskin açiklayici bilgileri karsi tarafa vermekten kaçinmalidirlar.

8. yajmin.com üyelerinin verdigi ve veri tabaninda bulunan bilgileri istatistiksel bilgilere dönüstürmek, reklam ve pazarlama alaninda kullanmak, site kullanicilarinin genel egilimlerini belirlemek, içerigini ve servislerini zenginlestirmek için kullanabilme hakkina sahiptir. Ancak kisilere ait bilgiler tek tek kullanilmayacaktir.

9. yajmin.com’u ziyaret eden üyelerin bilgisayarlarinin IP numaralari güvenlik nedeniyle sistem tarafindan kaydedilmektedir. Taciz ya da tehdit halinde hukuki islem gerektigi takdirde bu numaralar kullanicinin kimligini tespit için kullanilabilecek ve gerekirse yargiya verilebilecektir. Bu zorunluluk nedeniyle sir tutma yükümlülügümüzün de ortadan kalkacagi bilinmelidir.

10. Teknik aksakliklardan dolayi yajmin.com’da hata ya da kesinti olabilir. Hizmetin bu sekilde kesilmesinden yajmin.com sorumlu degildir.

11. yajmin.com’da yer alan herhangi bir eser kaynak belirtilmeden baska yerde yayimlanamaz.

12. yajmin.com link verdigi, banner tanitimini yaptigi sitelerin içeriginden ve gizlilik prensiplerinden sorumlu degildir.

13. yajmin.com hiçbir uyari yapmaksizin herhangi bir mesaji silme, kisaltma ve herhangi bir üyenin üyeligini iptal etme hakkina sahiptir.

14. yajmin.com tanıtımının yapıldığı, link verdiği ( yajmin.com adresinin yayınlandığı ) sitelerin içeriklerinden sorumlu değildir. yajmin.com gelir paylaşımı ortaklığı yöntemi ile tanıtımının ve reklamının yapıldığı kaynaklardan/websitelerinden kullanıcılara doğabilecek olan zararları kabul etmez.

15. yajmin.com istedigi uyeye veya bazi uye gruplarina toplu mesaj atma hakki verebilir. Uyeler arasinda atilan mesajlarin iceriginden sadece mesaji atan uye sorumludur. site sahipleri bu konuda herhangi bir sorumluluk almazlar. mesaj icerikleri herangi bir sebeple suç unsuru tasirsa adli sorusturma icin gerekli login bilgileri ve uyenin baglandigi ip gibi uyeyi bulmak icin gerekli bilgiler adli mercilere verilir. uyelerin yarattikleri profiller tamamen uyenin kendi sorumlulugundadir. profilin gercek olup olmadigi site sahibi tarafindan arastirilmaz ve bu konuda sorumluluk alinmaz. gercek olmadigi dusunulen profillerden rahatsiz edici mesaj alan kişiler site yoneticilerine basvurmalari halinde o profilden bir daha mesaj almamalari icin gerekli işlem yapilabilir.

16. Profil kabul kosullari

– Profiller e-posta adresi, web adresi, telefon numarasi gibi (dogrudan ya da
dolayli olarak) kisisel bilgi içeremez.

– Profillerde kullanicinin kendini ya da aradigi esi anlattigi alanlar açik, ve gerçege
uygun olmalidir.

– Profillerde kullanicinin kendini ya da aradigi esi anlattigi alanlarda, herhangi bir
biçimde hakaret içeren, seksist ya da irkçi ifadeler kullanilamaz. Profil sayfalari
bütün üyelerimize açiktir.

– Profillerde Türkçe ya da Ingilizce disinda bir dil kullanmak isteyenler bunu birkaç
cümle ile sinirli tutmak zorundadir.

– Profillerde herhangi bir siyasi görüsün, dinin v.b. propagandasi yapilamaz.

– Profillerde herhangi bir sekilde reklam yapilamaz.

– Profillerde yer alan bilgiler kisilerin serbest iradesine baglidir ve denetlenmesi
mümkün degildir. Bu nedenle yajmin.com bilgilerin dogruluguna kefil
degildir.

17. yajmin.com’a üye olan herkes yukarida belirtilen kurallarin tümünü kabul etmis sayilir ve bu kurallara uymak zorundadir.
Reklam | Partner