• Üyeler : 174783, Yeni : 802, Şimdi Sistemde : 693
Son Giriş : 31:03:2013-06:45:01

ismail

Yaş : 44, Boğa , Türkiye, Ankara, Sincan
klişe lafları değil yüreğini takip et.selamlar ankarada yaşayan sağlıklı insani değerlere ve özel yaşama saygılı bir insanım . arkadaşlık ne şekilde olursa farketmez eğer kafamızdakiler uyuşuyorsa ben buralardayım. saygı ve temiz olmak önceliktir.nik adıma dikkat ?ARKADAŞLAR ..kim olursa tel .gönderdiğiniz zaman bu benim özelim olur , paylaşacak kadar kişiliksiz değilim.bunu kesinlikle aklınıza yer edin.

Günlük

  • evet yaşanmalıdır olay

    ve sex yaşanması gereken dir her sağlıklı insan için ama istenmiyen tek şey .eğer karşılıklı olarak yaşansın ve bitsin basitce deniyorsa eğer okadarda basitce bitmeliki insanlar yaşadıklarıyla özel yaşamlarında tedirgin olmamalı.

  • elbette kadın ve erkek için

    evet kadın ve erkeğin yaratılışıdır cinsellik ikili arasındada yaşanmalıdır fakat maddi anlamda istekler girerse işin içine sadece iki etin mi yoksa tenin gir çık yapması olur ancak.geri kalan mantar ilişki olur sex denilen .

  • neden arzular

    evli aile olanlar .neden sexi sadece vazife ve çocuk üretimi olarak algılar.fantaziyi arzuyu hazzı ilişkilerinde yaşayan aile toplumda çok az sayıdadır bence .tabi birde.lafım sadece yapanlara fantaziyi sapıklık derecesinde eşli olarak grup yapanlar var ve öyle dengesiz laflarla kendilerini kandırmışlarki ancak zavalılar denebilir.

Siz Yeni Üyemisiniz?
Kaydol

Sisteme Giriş Sayfası